اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 26 شهريور 1398            نسخه قابل پرینت

آب باشگاه ورزشی فاز یک را قطع کردند

باشگاههای ورزشی که در داخل بلوک A3 فاز یک فعالیت می کند به دلیل عدم همراهی با خواسته های منطقی بلوک از داشتن آب گرم محروم و احتمال جا به جایی آن وجود دارد.  

به گزارش سایت خبری اکباتان، معضل شکل انعقاد قرارداد با باشگاههای ورزشی که در داخل بلوکهای شهرک اکباتان مستقر هستند تقریبا همیشه وجود دارند اما این بار هیئت مدیره بلوک در اقدامی جالب و به دلیل سرباز زدن مدیریت باشگاه از تخلیه ملک مورد اجاره آنهم در پایان قرارداد، آب گرم این مکان را قطع کرده تا به نوعی فشار لازم اعمال شود.

طبق اطلاعات بدست آمده باشگاه ورزشی مورد اشاره در داخل این بلوک تقریبا از قرارداد پرمنفعتی (به نفع باشگاهدار) برخوردار بوده به نحویکه برخی از ساکنین بلوک A3 که در امر باشگاهداری سوابقی قابل توجهی داشته و دارند و برای همکاری در این زمینه پیشنهاداتی هم ارائه کرده اند، از امکان فعالیت در بلوک خود محروم و قرارداد به فردی خارج از بلوک واگذار شده است آنهم با اجاره ای به مراتب پایین از قیمت متعارف روز!     

بر همین اساس فعلا دست اندرکاران A3 با پایان قرارداد مهلت قرارداد اجاره به دنبال تخلیه و استفاده از پتانسیل ساکنین آنهم با قیمتی به مراتب بیشتر از دریافتی فعلی می باشند اما باید در نظر داشت که شاید به راحتی و بدون دوندگی لازم نتوانند سنگی را که مدیریت قبلی به درون چاه انداخته استخراج نمایند!  

عدم نظارت صحیح ارکان مدیریتی بلوک و حتی ساکنین در هنگام عقد قراردادها یکی از مشکلات عجیب و قریب بلوکها در اکباتان است که همیشه وجود دارد و هیچگاه از بین نمی ورد و مداوم گروهی میراث دار مشکلات قبلی ها هستند. شاید در این زمینه باید پتانسیل های کمتر فعال شده بلوکها همچون «شورای ساکنین» قدری تحرک بیشتری داشته باشند تا مدیران اجرایی به راحتی زیر هر قراردادی را امضا نکنند. 

 

----------------------------

خبرنگار: محمد صادقی اصل

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح