اوقات شرعی       جستجو         پیوندها        تماس با ما
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹
            رو در رو
 
ارسال شده در تاریخ دوشنبه 5 اسفند 1398             نسخه قابل پرینت

بزرگترین دروغی که درباره «کرونا» به مردم ایران، چین و جهان گفته‌ اند!

بنابر شواهد و قرائن محکم و پیدا و پنهان، موج ترس و تبلیغات گسترده جهانی در مورد «ویروس کرونا» بیش از آنکه به‌ دلیل کشندگی این ویروس باشد، دلایل اقتصادی و تجاری دارد و برنده اصلی این جنگ تبلیغاتی سنگین تا به امروز، ایالات متحده آمریکا بوده است.

به گزارش مشرق، چرا که تعداد کل فوت‌شدگان ناشی از ابتلا به کرونا در کشور چین تا به امروز کمتر از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر است آن هم در کشوری که یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون جمعیت دارد. در حالی که تعداد کشته‌های آنفلوآنزا در آمریکا با جمعیتی ۳۳۰ میلیون نفری فقط در سال ۲۰۱۸‌ــ‌۲۰۱۷، ۶۱ هزار نفر بوده‌ است!

طی حدود ۲ ماهی که ویروس کرونا مطرح شده، شهر بزرگ ووهان قرنطینه شده و طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی، چند ده‌هزار نفر به این ویروس آلوده شده‌اند اما تعداد کشته‌ها در کشور یک میلیارد و نیمی چین، کمتر از ۲۵۰۰ نفر و در سراسر جهان، بسیار بسیار پایین است. (به گفته یکی از دکترهای ژاپنی تعداد زیادی از فوتی‌های چینی به‌ خاطر ضعف نبوده است بلکه استرس و وحشت بسیار بالا سیستم ایمنی بدن افراد را از کار انداخته بود) البته بسیاری از کشورها از جمله ژاپن، سعی می‌کنند به ‌خاطر حفظ منافع اقتصادی، آمار و اطلاعات دقیق به افکار عمومی ندهند.

طبق گزارش CDC و WHO چنین ویروس کشنده و پرسروصدایی در بالاترین آمار، در کل چین و جهان، کمتر از ۲ هزار کشته داشته است اما ویروس آنفلوآنزا فقط در سه ماه اخیر، در کشور آمریکا چند کشته داشته؟ صد نفر؟ هزار نفر؟ پنج‌ هزار نفر؟ خیر.

طبق گزارش CDC آمریکا در چند ماه اخیر، فقط و فقط در کشور ۳۳۰ میلیونی آمریکا، چند ده‌ میلیون مبتلا و بین ۱۲ تا ۱۶ هزار مرگ به ‌دلیل ابتلا به آنفلوآنزا ثبت شده است. در کنار آن کشته‌های آنفلوآنزا از هر طیف سنی هستند اما کشته ‌های کرونا، طبق گزارش بسیاری از پزشکان، فقط یک‌ درصد از افراد مسن و دارای بیماری‌های زمینه‌ای را شامل می‌شود.

آیا می‌دانستید اقتصاد چین آنقدر بزرگ و قوی است که اگر زمین بخورد، علاوه بر باز شدن راه برای غرب، بسیاری از اقتصادهای آسیا، از جمله همین ژاپن را به ورشکستگی و نابودی می‌کشاند؟ مردم و دولت ژاپن تازه متوجه خطر شده‌اند و سعی می‌کنند هیجان کاذب کرونا را کنترل کنند، گرچه خیلی دیر است؛ آمار توریست‌های چینی در تمام دنیا و ژاپن، سقوط کرده است و این یعنی زنگ خطر جدی؛ بازی‌های المپیک برای ژاپن، به‌ دلیل نبود چین، پر از خسارت و ضرر خواهد بود.

اما علت مرگ ‌و میر آنفلوآنزا در آمریکا چیست؟ مگر این بیماری دارو ندارد؟ دارد اما چون آمریکا یکی از بدترین سیستم‌های خدمات پزشکی و بیمه‌ای در جهان را دارد و هزینه‌هایی مثل استفاده از آمبولانس آنقدر قیمت وحشتناکی دارد که گاهی برای خانواده‌ها، مرگ عزیزان، راحت ‌تر از استفاده از آمبولانس و خدمات بیمارستانی است!

آمار CDC آمریکا را دوباره نگاه کنید و وعده‌های کاندیداهای آمریکایی برای ارائه خدمات پزشکی و «بیمه برای همه» در صورتی که در چین کمونیستی، تمام مردم بدون استثنا تحت پوشش بیمه هستند قویاً اعتقاد دارم کشور چین و کلاً مردم دنیا در بحث بیماری کرونا، دچار یک بازی سیاسی - اقتصادی بسیار کثیف آمریکا شده‌اند.

 
فیلم و صوت
 
    جدیدترین اخبار
صفحه نخست   |   تماس با ما    |     پیوند ها    |     جستجو    |     آب و هوا     |    RSS
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح