وام ۵۰ میلیونی بانک دی برای خانم‌ها

به گزارش «سایت خبری تحلیلی 4 اکباتان» به نقل از کاما پرس، بانک دی به منظور توسعه طرح‌های مناسبتی و برای انجام مسئولیت‌های اجتماعی در جهت کمک به بالا رفتن جایگاه بانوان در جامعه، طرح تسهیلاتی ویژه بانوان را از اسفند ماه سال گذشته ایجاد کرده است.

وام 50 میلیونی بانک دی برای خانم‌ها

 طبق اعلام روابط عمومی این بانک، همه بانوان شاغل و غیر شاغل با داشتن یکسری ویژگی‌ها امکان بهره‌برداری از این طرح را دارند. به منظور استفاده از این طرح بانوان باید یک حساب سپرده قرض‌الحسنه جاری نزد بانک دی افتتاح کنند.

 حداقل موجودی این حساب باید مبلغ ۲ میلیون تومان باشد. این حساب سپرده جاری بدون دسته چک است. بنا بر اعلام این بانک برای طرح ویژه بانوان تا سقف ۲۰ میلیون تومان یک ضامن رسمی و تا حداکثر ۵۰ میلیون تومان دو ضامن رسمی و معتبر باید به بانک معرفی شوند.

 تسهیلات یک ماه بعد از ارائه وثیقه‌های موردنظر بانک پرداخت می‌‌شود. در صورتی که افتتاح کننده حساب شاغل باشد و نتواند از مزایای تسهیلات بهره‌مند شود این امکان را دارد تا امتیاز آن را به همسر یا فرزندانش منتقل کند.

به منظور بهره گیری از این سپرده و قبل از دادن وثایق بانک، حداقل باید سه ماه از مدت زمان سپرده گذاری حساب سپرده جاری گذشته باشد. این تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت اقساط ۳۶ ماهه است. ضمنا برای افتتاح کننده حساب مزایای تخفیفات بیمه‌ای هم در نظر گرفته می‌شود.

 صاحب حساب سپرده جاری یا همسر و فرزندان ایشان می‌توانند از تخفیفات بیمه بدنه خودرو، بیمه شخص ثالث یا آتش‌سوزی منزل مسکونی تا چندین درصد برخوردار شوند. افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت بانک دی، بخش خدمات بانکی مراجعه کنند.

 

منتشر شده در شنبه 22 آبان 1400       کد خبر : 10225
آخرین اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت : ایران طراح