یک ایرانی بعد از ۱۸ سال زندگی در فرودگاه پاریس درگذشت

به گزارش4اکباتان «مهران کریمی‌ ناصری»، مرد ایرانی که به مدت ۱۸ سال در ترمینال فرودگاه شارل دوگل پاریس، پایتخت فرانسه، زندگی کرد، در ۷۷ سالگی در همین فرودگاه درگذشت.
 
یک منبع در فرودگاه به خبرگزاری فرانسه گفت که کریمی ناصری قبل از ظهر روز شنبه ۱۲ نوامبر در ترمینال 2F و به مرگ طبیعی درگذشته است.
 
اما خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از مقامی در این فرودگاه نوشته است که کریمی ناصری دچار حمله قلبی شده است و با ناکام ماندن تلاش پلیس و تیم پزشکی فرودگاه وی در ترمینال 2F از دنیا رفته است.  
 
زندگی و سرنوشت کریمی ناصری الهام بخش استیون اسپیلبرگ کارگردان فیلم «ترمینال» بود، فیلمی که با بازیگری تام هنکس در سال ۲۰۰۴ ساخته شد و او از بابت آن پول دریافت کرد.
 
به گفته منبعی که خبر درگذشت «مهران کریمی‌ ناصری» را به خبرگزاری فرانسه اطلاع داد، وی پس از خرج کردن پولی که از بابت این فیلم به دست آورده بود، چند هفته‌ای می‌شد که به فرودگاه بازگشته بوده است و هنوز چندین هزار یورو همراه داشته است.
 
پیش از بازگشت به فرودگاه «شارل دو گل» وی در خوابگاهی در پاریس سکونت داشته است. 
 
مهران کریمی ناصری معروف به «آلفرد مهران» متولد ۱۹۴۵ میلادی در مسجد سلیمان ایران، یک پناهنده ایرانی توصیف می‌شود که پس از سفرهای طولانی از تاریخ ۸ اوت ۱۹۸۸ تا اوت ۲۰۰۶ محل سکونتش فرودگاه پاریس بود.
 
انتهای پیام/

منبع: یورونیوز

 

 

منتشر شده در يكشنبه 22 آبان 1401       کد خبر : 10691
آخرین اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت : ایران طراح