پیش بینی هواشناسی: وزش باد شدید در شرق کشور و رگبار در نقاط مختلف

به گزارش 4اکباتان، صادق ضیاییان افزود: امروز در ارتفاعات استان‌های مازندران ،اردبیل، ارتفاعات مرکزی، کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان شمال و شرق هرمزگان و یکشنبه در اردبیل ،گیلان، مازندران، جنوب استان‌های کرمان و سیستان و بلوچستان، شمال و شرق هرمزگان شمال، فارس، ارتفاعات زاگرس مرکزی به ویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در نقاط مستعد گردوخاک رخ می دهد.
 
وی افزود: دوشنبه تا چهارشنبه در اکثر مناطق کشور جو پایدار و آسمان صاف خواهد بود. تنها در ارتفاعات مازندران در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می‌شود.
 
به گفته ضیاییان روز یکشنبه در اردبیل و استان‌های ساحلی خزر دما به‌طور نسبی کاهش می‌یابد و پدیده غالب در شرق کشور طی روزهای آینده همچنان وزش باد شدید، گاهی گردوخاک و کاهش کیفیت هوا خواهد بود
 
 وی افزود: یکشنبه دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.
 
ضیاییان در پایان گفت: طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا ( ۱۳ شهریور) صاف و از بعد از ظهر افزایش باد، اواخر وقت وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و روز جمعه ( ۱۳ شهریور) کمی ابری، از بعد از ظهر وزش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. 
 
انتهای پیام/
منتشر شده در شنبه 11 شهريور 1402       کد خبر : 10908
آخرین اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت : ایران طراح