افزایش آلودگی هوا در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در رابطه با وضعیت هوای کشور تاکید کرد: روزهای سه‌شنبه ۵ دی و چهارشنبه ۶ دی افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در کلانشهرها و شهرهای صنعتی پیش‌بینی می‌شود.به گزارش 4اکباتان صادق ضیائیان در گفت‌وگویی، درباره وضعیت جوی کشور اظهار داشت: امروز دوشنبه ۴ دی با تضعیف سامانه بارشی در استان‌های ساحلی خزر و برخی نقاط واقع در شمال‌شرق، شمال‌غرب و غرب کشور بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
 
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت:‌ روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری جوی آرام و پایدار در کشور حاکم است، روز پنج‌شنبه نیز در سایر مناطق کشور جوی پایدار داریم و فقط در استان‌های ساحلی خزر بارش پیش‌بینی می‌شود. در این راستا روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه هفته جاری افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در کلانشهرها پیش‌بینی می‌شود.
 
ضیائیان درباره وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران امروز نیمه‌ابری، گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و امشب گاهی باد شدید در تهران خواهیم داشت، همچنین روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه آسمان تهران صاف همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت ۱۶ و ۵ درجه خواهد بود.
 
انتهای پیام/
منتشر شده در دوشنبه 4 دي 1402       کد خبر : 10953
آخرین اخبار
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ می‌باشد.
طراحی وب سایت : ایران طراح